Opublikowano

Pellet drzewny od producenta z dowozem do Warszawy

Pellet z dostawą w Warszawie - wysoka jakość

Pellet-co warto o nim wiedzieć.

Pellet jest głównie wykorzystywany jako rodzaj paliwa służący do spalania w indywidualnych jak i zbiorowych instalacjach grzewczych. Uzyskiwany jest ze sprasowanych trocin, które z kolei powstają podczas prac tartacznych oraz innych działań związanych z obrabianiem produktów drzewnych.

Trociny pochodzą tylko i wyłącznie z drzew iglastych, ewentualnie z mieszanki drewna palmowego, skorupek kokosów czy nawet kłód i gałęzi. Niektórzy producenci jako bazę produktową wykorzystują słomę i trawę łąkową. Jest to jednak rodzaj pelletu ,wykorzystywany raczej w zoologii jako ściółka dla królików i gryzoni.

Pellet w dobrej cenie z dostawą na terenie całego kraju. Pellet Olsztyn i Warszawa

Charakterystyka pelletu opałowego.

Pellet opałowy produkowany jest w rozmaitych odmianach i stopniach spalania. Kształtem przypomina granulki o średnicy 6-25 mm. Każda z nich ma kilka centymetrów długości. Charakteryzuje się on niską zawartością wilgoci, wynoszącą zaledwie 8-12%. Godną uwagi jest też minimalna produkcja popiołu, oscylująca w granicach 0,5%. Opał ten uchodzi za ekologiczny, ponieważ nie zawiera praktycznie żadnych szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych i nie powoduje emisji CO2.

Wartość energetyczna pelletu.

Z kolei jego wartość opałowa jest uzależniona od rodzaju surowca, z którego go wyprodukowano. Dla pelletu drzewnego wynosi ona średnio 15 – 18 MJ/kg. Natomiast przeciętna wartość pelletu ze słomy pszennej waha się w granicach 16 MJ/kg.

Popularność pelletu jako opału wciąż rośnie. Wynika to głównie z faktu, iż stanowi on wydajne, ekologiczne i niedrogie paliwo.

O jakości pelletu słów jeszcze kilka.

Z kolei certyfikat DIN PLUS cechuje pellet najwyższej jakości. Oznacza to, że nie powstaje po nim nagar, a palniki, kotły i piece mogą pracować bezawaryjnie. Natomiast symbol FSC jest certyfikatem, który gwarantuje spełnienie najwyższych standardów, przez wszystkie firmy w całym łańcuchu dostaw.

W naszej propozycji znajdą Państwo oczywiście pellet, z każdym pożądanym certyfikatem. Zatem bez względu na fakt, czy poszukują Państwo dobrej jakości pelletu do ogrzania budynku mieszkalnego, czy poszukują Państwo pelletu do ogrzania dużego zakładu pracy lub z jeszcze innym przeznaczeniem, jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Piece na pellet – coraz popularniejsze w Polsce

Kotły na pellet to ekologiczna i bezobsługowa metoda na ogrzewanie. Doskonale “zdaje egzamin” w każdym budynku mieszkalnym, magazynie czy hali produkcyjnej, wyposażonej w centralne ogrzewanie. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących obniżyć koszty ogrzewania przy jednoczesnym uproszczeniu do maksimum eksploatacji. Piece na pellet to bezobsługowe kotły, które dzięki pełnej automatyce zapewniają optymalny komfort użytkowania oraz utrzymują odpowiednie parametry instalacji grzewczej.

Reasumując piece na pellet pozwalają na bezobsługowe, ekologiczne i tanie ogrzewanie pomieszczeń.

Pellet z dostawą w Warszawie - wysoka jakość

Sprzedaż pelletu w Warszawie.

Obecnie sprzedaż pelletu w naszym kraju obejmuje dwa rodzaje tego opału. Pierwszy o oznaczeniu EN plus A1 oraz drugi oznaczany symbolem EN plus A2. Pierwsze oznaczenie dotyczy pelletu najwyższej jakości. Charakteryzuje się on wyjątkowo niskim spopielaniem i wysoką wartością opałową, wynoszącą 19,5MJ/kg. Jest idealnym paliwem do małych kotłów grzewczych. Drugie oznaczenie cechuje pellet o znacznie gorszych parametrach niż pierwszy rodzaj. I jest przeznaczony głównie do instalacji “pożerających energię”, takich jak duże zakłady pracy, elektrownie i elektrociepłownie.

Dostawa w Warszawie – Pellet w dobrej cenie.

O cenie pelettu decyduje między innymi jego wartość opałowa. Słabszej jakości pellet, posiadający wartość energetyczną w granicach 13Mj/kg można kupić w granicach 500 zł-600zl za tonę. Pellet o średniej kaloryczności, w wysokości około 17Mj/kg to wydatek rzędu 700zł-800zł za tonę. Natomiast cena wysokoenergetycznego pelletu, o wartości ok. 19Mj/kg oscyluje już w wysokości powyżej 1000zł za tonę.

Cena pelletu ze słomy wynosi średnio 400zł-800zł za tonę. Natomiast średnia cena pelletu słonecznikowego wynosi 300zł-600zl za tonę.

Sprzedaż pelletu w Warszawie jak  i całej Polsce.

Pellet mogą Państwo zakupić w naszej firmie, która jest producentem tego paliwa. Wystarczy jedynie odwiedzić naszą stronę z zakładką “kup pellet”.

Opał dostarczamy w przystępnych cenach, z dostawą bezpośrednio do domu. Korzystamy z usług tylko i wyłącznie sprawdzonych firm kurierskich, dbających o przesyłany towar. Jednakże w razie uszkodzenia przesyłki zawsze prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego, który pomoże nam dochodzić ewentualnych roszczeń.

Atrakcyjne ceny możemy z kolei zaproponować z uwagi na fakt, że jesteśmy bezpośrednim producentem i dostawcą drzewnego pelletu opałowego. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie Warszawy i dla Klientów z całej Polski. Wytwarzamy wysokiej jakości, ekologiczne paliwo z drzew pochodzących z terenu warmii i mazur. Możliwość taką posiadamy dzięki umiejscowieniu naszej siedziby w Olsztynie, przy ul. Sielskiej 1b. Zatem bliskości terenów leśnych, z których pozyskujemy surowiec, pozwala nam na produkcję pelletu wysokiej klasy. Naszym materiałem bazowym są trociny stanowiące zbędny produkt uboczny, który pochodzi z miejsc zajmujących się obróbką drewna. Przekłada się to na niski koszt produkcji, a co za tym idzie niską, atrakcyjną cenę. Ponadto nie korzystamy z usług pośredników, co również wpływa na mniejsze koszty zakupu dla Państwa. W związku z tym gorąco zapraszamy po pellet drzewny prosto od producenta z transportem do Warszawy i innych rejonów kraju.

Tani pellet z warmii i mazur z dostawą do Warszawy.

Zatem, jeżeli poszukują Państwo taniego, wysokiej klasy pelletu, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony https://sprzedaz-pellet.pl/. Znajdą tu Państwo stałe, ekologiczne paliwo opałowe dostępne w różnych pakietach wagowych. Do wyboru mają Państwo worki 15 kg, paczki 30 kg, 285 kg, 570 kg oraz paczki 975kg.

Wszelkich informacji udzielamy także mailowo pod adresem: kontakt@sprzedaż-pellet.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów: tel. +48 501 858 537 oraz +48 511 780 406.

Nasi pracownicy posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie związane z procesami technicznymi etapów produkcji pelletu. Z przyjemnością udzielą informacji, odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jako firma godna zaufania, gwarantujemy tani, wysokiej jakości klasy A1 pellet, połączony z fachową, przesympatyczną obsługą i z dowozem do domu. Zamówienia realizujemy w ciągu 1 do 3 dni. Bez względu na wagę zamówienia, zapewniamy dowóz. Zatem nie ma znaczenia czy zamówienie będzie dotyczyło 1000 kg czy kilku, kilkunastu ton. Zawsze zadbamy o jego transport do Państwa domu.

Korzyści z zakupu naszego pelletu.

Pierwszą zaletą zakupu naszego pelletu jest fakt, iż nie pozostawia on nagaru dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję bezawaryjnego funkcjonowania urządzeń grzewczych. Ponadto mogą się Państwo cieszyć lepszą jakością powietrza, ponieważ nie zawiera on substancji szkodliwych jak i nie spotkamy w emisji nieprzyjemnych zapachów.

Pellet o niskiej jakości niestety ale często powoduje zapychanie się podajnika w piecu i na pewno wyprodukujemy większą  ilość popiołu. Kupując nasz pellet, zyskujecie Państwo pewność, że jego wymiar, dopuszczalna zawartość pyłu i niski poziom wilgotności pomogą zapobiec takim sytuacjom.

Ponadto ogrzewanie naszym biopaliwem pozwala znacząco zmniejszyć nasze miesięczne rachunki. Dodatkowo wybierając nasz produkt, mają Państwo pewność, że ogrzewają swój dom w bezpieczny sposób dla środowiska jak i domowników.

Ponieważ nasz pellet cechuje niewielka ilość powstałego popiołu w trakcie spalania, zatem niewielką jego ilość mogą Państwo wykorzystać jako naturalny nawóz, nie zamartwiając się koniecznością jego utylizacji.

Pellet z naszej sprzedaży posiada certyfikaty EN Plus A1 lub DIN Plus oraz FSC co jest zapewnieniem, że nie posiada on sztucznych dodatków i że jest on w pełni naturalny i ekologiczny.

W związku z wysoką jakością naszego pelletu Państwa kocioł może pracować bezobsługowo nawet do kilku tygodni. Pozwala to na olbrzymią oszczędność czasu, a także na ogrzewanie domu również w trakcie dłuższej nieobecności mieszkańców.

Pellet dobrej jakości, dostawa Olsztyn

Podsumowanie.

Pellet jest doskonała alternatywą dla węgla. Czysty, pozostawia niewielką ilość popiołu i nie emituje CO2 do środowiska. Zaliczany jest do ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Jest wydajny i komfortowy w stosowaniu.

Decydując się na nasz pellet zyskują Państwo wysokiej jakości towar w atrakcyjnej cenie z dowozem do domu. Jako wiodący producent pelletu zapewniamy różne kanały sprzedaży, a także wybór wśród pakietów wagowych. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i chętnie posłużą radą, pomocą oraz wyjaśnią wszelkie aspekty związane z produkcją, jakością i stosowaniem pelletu jako paliwa opałowego.

Zapewniamy dowóz do Warszawy, a także wszystkich innych miejscowości w kraju. Zapewniamy szybką realizację zamówień. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i fachową obsługę.

Państwa zadowolenie zarówno z produktu jak i z obsługi jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu będą nas Państwo zawsze pozytywnie kojarzyć, a może nawet zechcą Państwo pozostać z nami na stałe. Zatem gorąco wszystkich Państwa zachęcamy do kontaktu z nami.