Dostawa i płatności

Dostawa

Sklep z Pelletem realizuje zamówienia od 1 do 3 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia.  Sprzedaz-pellet.pl  zastrzega sobie że w okresie tzw.”sezonu” (wzmożony okres zainteresowania pelletem, sezon grzewczy) okres realizacji zamówienia może nieco się wydłużyć przy czym klient jest uprzednio wcześniej informowany. Nasza firma przede wszystkim dba o jakość naszego produktu oraz odpowiednie zabezpieczenie w czasie transportu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami kurierskimi dbającymi o Państwa wysyłkę. Należy jednak mieć świadomość że podczas transportu z przyczyn niezależnych może dojść do uszkodzenia przesyłki, dlatego prosimy swoich klientów o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera. Jeśli  klient zauważy uszkodzenie prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego, który pomoże nam dochodzić  roszczeń.

Pellet wysyłamy firmami kurierskimi  w godzinach od 8:00 do 17:00 w dni robocze. Oferowana przez nas dostawa odbywa się do bramy posesji.

Zamówienia realizujemy tylko tylko na terytorium naszego kraju.

Płatności

W  sklepie sprzedaz-pellet.pl możesz skorzystać z płatności oferowanych przez serwis TPay: kartą płatniczą, szybki lub tradycyjny przelew przelewu. Wszystkie zamówienia realizujemy gdy nasz system potwierdzi dokonanie płatności klienta.